Červen 2010

LOGIKA v posledních dnech bych tu chytrou logikománii uškrtila.

29. června 2010 v 22:50 | Spoutanec, který si to snad /bo kéžby/ jen namlouvá |  Zkušenosti s... o_O
Hračka. Je to jak zdrobělina slova hrátka.

Hele zjistila jsem, že neumím vypnout mozek. Na to "umělecké". Dejme tomu, na takovýto psaní hned z ruky, na svým minulím blogu jsem takto napsala asi dva články. Významy se schovávali ve slovech, který tvořili příběh, skoro i pohádku. Ale pohádku zas tak moc ne.
Teď, když chci, aby fantazie si volně kázala inspiraci, přijde duální sestra a začne se ptát.
"Ale proč? K čemu to bude? Co když to někomu bude připadat hloupé? Špatné? Nesmyslný názor? Ale tohle nemá  smysl. Vytváříš kraviny. Snažíš se být kreativní, ale nejde ti to. Tou snahou si to kazíš. Tohle ti nepronde a tamto se nehodí do obsahu. Nemůžeš volně myslet, protože ostatní to neberou vždy podle tebe. Musíš myslet i na ně, musíš je tolerovat, potlačovat své pocity, emoce, které chceš na ně vyslat, protože oni to nepochopí. Je to špatně! Ostatním se bude z toho výlevu chtít brečet, musíš myslet rozumně a připomínat si všechno, na nic nezapomenout. Musíš myslet na budoucnost, protože nikdy nevíš, co by bylo, kdyby si se rozhodla jenom kvůli sobě. Na světě je tolik lidí a ty budeš takovej sobec, nestojí ti to za to. Ničím tak nevyknikneš, protože ostatní to nezajímá čekají na svůj výstup. Jen pěkně zařaď se do řady blbečků a MLČ!"

Vykřičník.

Musím si dávat strašný Pozor. Tohle není možný.
Jak se moje mysl změnila a já to cítím. Jak jsem přemýšlela poprvé, když jsemspatřila duchovní věci.
Nepřišlo mi divné, když jsem se radovala, nebo když jsem jenom tak snila při meditační hudbě.

Teď je to samé né na tohle nesmíš myslet a musíš se obětovat, protože by se pak trápila, kdyby ses rozhodla se s ní zas nebavit.

Dyť ani si nemůžu užít toho co vím. Ale to se nesmí právě propadnout tomu pocitu.
Jakkdyby vzdát se. To je ta zkouška.
Matrix perlí. Takže se na to musím něják připravit, nastavit si nějakou obranu.
Jo neznáte někdo něco, co by dokázalo odblokovat logiku, když už o ní furt kecám?
Třeba se ještě dá "zblbnout".

Prý mistři jsou teď semnou.. dva dny po sobě jsem se dívala na hodiny u kámošky. Vždy tam byl čas 13.33.

Já si nějakou tu obranu najdu. To cítím D:

Jak zoufalec. Krom toho ještě pořád řeším tu neshodu s "kámoškou".
Já to prostě musím říct, ona je spojena s matrixem a já s tím nic nenadělám.
Nebudu říkat že je sobec, ona to říkala o mě, protože jsem se  sní přestala bavit. Haha :D. Dělala jsem to pro sebe. Ale né pro své ego, chtěla jsem to udělat pro něco jiného, abych si usnadnila cestu od ehm matračky (nebudu mít řece blog zaspamovaný tím jedním prokletým slovem) k něčemu, k nějakému cíli, který ještě asi nevidím. Zdokonalovat se, to za prvé.. a zjistit nebo spíš vzpomenout si, proč jsem se teda tady rozhodla vyčkat frontu :D. Víte co je smutné? Že když se rozdávala lodžika, nikdo nechyběl, všichni byly u toho.

Ale ona je na mě moc upjatá. Ten kanál musí měřit asi metr. Ona nedokáže pochopit. Když jí řeknu, že to nemůže pochopit, protože pochopit prostě nechce, začne si stěžovat, že je blbá.
Ale to jsem řešila před tím.
Když jsem se s ní takřka /jak furt říká ona/ nebavila, tak jsem dostávala znamení 888 a 222. 8 že mě čeká změna a že na konci tunelu se objeví světlo. 2 že mám pokračovat tak jak teď dělám a moje "sny" se naplní.
A já zklamala. Protože si nevezmu na vědomí něčí trápení. Omg. Jestli to teda je trápení a né absťák. A pak se diví, že jsem všude s ní otrávená. To prostě už nejde. Začala jsem nesnášet její sžíravý humor, kde si rýpe a otravuje ostatní a dělá si tím dobře. K tomu ještě veselost, že se zase bavííme že má zase chuť do života.
A když jsme se "usmiřovali" nebo spíš já jsem se jí snažila vysvětlit mou situaci, ona za každým mým románem řekla "a bavíš se  sem mnou? a co že se semnou? a i  ve škole?"
Nedá se, nedá. BUDU si dělat co chcu. Spoutaný pocit, spoutaná svoboda, co u ní cítím, se nezmění, mě snad připadá, že  ní nemám respekt a ona ke mě taky ne. Protože  nechápe moje názory a respekt je důležitý prej.
A přátelství je o hledání jistoty a já v ní jistotu nemám.Možná jsem si jistá tak tím, že je hepi když s ní dostanu záchvaty smíchu.

To jsu ale hnusná co? Já to prostě už nebudu poslouchat, to je hrozný. Denča a ona je úplný rozdíl ta mě do ničeho nežene a nečumí na obědech tam, kam se hned podívám já.
Achjoooooooo
No od lodžiky kam až jsem to zašla.

Ona stejně nějak pozná, že radost nemá hledat v jiných ale v sobě. Tohle jediný chci, aby pochopila, aby si to uvědomila a přeji jí, aby se radovala prostě ze života... ne ze mě..

A když jí to řeknu, řekne, ale já mám radost v sobě. Zas to nechápe.
Nechápu. Ne, chápu, no, ale nebudu řešit prostě její problém. Zmenším ten kanál. A za rok a více tam bdue velký špunt.

Ono by se mělo spíš odpustit. Ale já to vidím spíš tak, že člověk je změna a člověk přichází a odchází. Měla bych od ní dát definitivně pracky pryč. Nebo spíš mám. Chcu. Chci x_x

Parádní obrázky Kisukeho :DD

18. června 2010 v 23:28 Fotomozkovna
Tak nakonec se přece najde něco na tom deviantartu :D
originální fotečky které stojí za shlédnutí *-*

Objednávám si na narozky :D


Uplně bomba :D <3


Happy birthday Kisuke! :D
delikatesa :3 :D kochejte se :)

Nechápu = nechci chápat

14. června 2010 v 22:56 | Nechápavec |  Zpovědnice
Oujé.
Tak to semnou pořád vypadá šedě a teď k tomu ještě bledě.
Kéžbych to uměla shrnout to takových odrážek:
  • Škola a její povinnost (slyšíte v tom slově vinnost? Vina >:|)
  • Všudepřítomná škodolibá nakažlivápovahová nemoc 
  • Ovlivňující písně x_x
  • Ovlivňující okolí
Prostě to bych tu mohla vypsat každý detail.
Všimla jsem si, že se začínám vztekat nad každou blbinou, která se mi nelíbí. Samozřejmě pak si začnu stěžovat, že jsem tak protivná. Samozřejmě taky, že pak si uvědomím přítomnost a řeknu si to a to a snažim se být "nejlepší".
Nejhorší na tom je, že všichni jsou protivní a hlavně všichni by jenom toho druhého nehorázně brutálně buzerovali. A moje jediná "NK" mě nebere vážně a všemu se chláme x_____x
Všichni jsou protivní, protože já jsem protivná, to vím. Kdo mě do toho ale vtáhl? Žeby zase to okolí? Že by zase já? o_O Možná leností, nebo nevim.
Taky mě štve, že každej chtěl před týdnem slunce tento týden ho měli. A až začne pařit, hned by se zase mohlo ochladit. Jenom trošku. No, o naší třídě nemluvím, tam byla sauna zdarma.
Jasně jasně, ono to jinak nejde, když je pařák a potí se přitom člověk. Ale když je zima, taky vám je chladněji. Matička Země je hold Matička Země a v současnosti se ji budeme muset nějakým způsobem přizbůsobovat my. Né jak ona nám doteď.
Hlavně mě prosím, za tohle neukamenujte, ať máme té radosti víc, že jsem tady všechny sprdla, vždyť to máte za potřebí.

Ale stejně je na všechno výmluva. BuĎto, že nemůžu někomu do toho kecat, neboť nevím, jaký má psychický stav a neprožila jsem si jeho život a tak.
Výmluvy každého unaví. Ještě víc.

Samozřejmě, neříkám, že na všechny do jednoho se tenhle článek vztahuje.

Já su ale hnusná co --" D: :D

Alelůja

Neposlušně hlásím, že hmota opět zafaulovala

6. června 2010 v 19:27 Zpovědnice
Štve mě, jak jsem si zase pojmenovala rubriky. Zvlášť zkušenosti s.. a minulost, co se stalo. Bo je to skoro to samí.

Safra. Tak jsem zase tady. A jak mi došlo a jak mi kdosi zhůry sděloval, zase jsem překročila hranici a vrátila se učit :) No má to dva významy. Učit se do školy, aby ze mě vyrostla poslušná a chytrá studentka. Ale to všechno ta škola, to ona zavinilaaa! >:D Hmmm.. no nebudeme tu blbnout, že ano, nemůže za to škola, nýbrž já.
Ale, to proklatý ale je všude.
Tak jsem si prostě zopákla pravidla. No ještě že jsem to tak udělala, protože koho by neštvalo, kdyby se mu snad na každém rohu objevovala ta spropadeně otravná číslice šestka =="?
A k tomu ještě když jsem si toho znamení všimla, tak to znamená, že to je opravdu nějaké znamení. Ono to ale i tak něco znamená, bo je to varování. Bóže, ja už přestanu mlít hlínu x_x

A zase ta jistota. Ta mě jednou ukamenuje. Total jsem se odpoutala od hloubky, od duchovní cesty, propadla běžným věcí, jako je strach, závist, únava, mrzutost a hlavně bezmocnost a nechuť do života. Brr. To jsou ošklivé vlastnosti.

Přeji si, abych přestala pochybovat o tom, co nevidím, protože přece vím, že tohle je past pro realistu :) K tomu když jsem snílek.
Ale my to přežijeme, tuhle zakyselenou dobu, musíme. Ne nemusíme, my chceme :)

Tahle bomba píseň mě zaujala svou nezvykle navazující melodií, tož ale přesto líbivou >:)

Jmenuje se I wanna be an angel.
Já nechci být andělem, bo stačí, když ten anděl je semnou hh xD

Tak prostě znáte to. Začala jsem se zabývat starostmi, byla jsem protivná, začala jsem vyhledávat "destruktivní" články, obrázky a hlavně hudbu.
A pak jsem si řekla, omg nejsi přece chudinka, která vidí svět hrozně, přitom když má možnosti a ví o těch možnostech, ona se tu bude ještě jánevimco...
Jenže mě se z toho nechtělo ven.. protože být za protivnou a chudinu je mnohem lehčí.

Hahá za to bych se nejvíc ukamenovala. Moje snad nejhorší vlastnost jaká mlže být - líná x_x
Začala bych azse dělat lepčejší věci, ale pokaždý, když pomyslim na nějakou činnost, chce se mi jít spát. Ale - děcka, bacha na to jdu se vymlouvat - když jste na Slunci, jste mnohem víc nabití. Líp se vám stává a to mám vcelku i prověřeno a je to vlastně dáno, napsáno vyřčeno už dávno..
A to šedé počasí lezlo v poslendí době všem na mozky, obvzlášť mě. I když u nás ve třídě to stejně tak či tak žilo. A škola  a její zaměstnanci žijí nejvíc.

Jo a budu to furt dávat za vinu té škole a budu a budu ==". Protože to se nedá. Když se to tak vezmem, jsem úplně zaskočená, jak mě mega nenápadě odtáhla od tamteho. Já se ale ke škole vracím, protože nevím, jestli, když se budu učit, tak mi opravdu pomůže k lepší práci. Takže jsem ještě pořád ten "biorobot", když tohle píšu.

Sakrá, budu si na to muset dávat hrozný bacha.
I když si řeknu že mi ta matika a nebo chemie (teď v poslední době je to s ní obvslášť hrozný) nemůže přece vymýt mozek, není to tak. Ona mi vymyje mozek, ani nevím jak. A jsem strašně mega hepy, že nechápu rovnice. U rovnic si můžu sama vybrat, jaký postup a blabla, ale já si prostě nejsem tím jistá a jako vůbec, stejně mi to nedává smysl. "Hohoho zjednoduší vám to počty!" zjednoduší mi to cestu k santovi. Santa, dyť víme, že? >:)
Problém dnešní blbosti, prostě.

4. června 2010 v 19:45 | o_o* Protivín |  Zkušenosti s... o_O
Abych pravdu řekla, tak v posledních dnech, to vypadalo jakž takž šedě.
Nejen díky škole, ale ona to vlastně celé začala. Možná taky ty hormony (jak já nemám ráda tohle říkat x_x)
Kdesi u Oroniel jsem četla, že se tomu říká Ponorka. Nemoc :D která vás postihne na konci roku, každý centimetr na škole vás absolutně štve a protiví. Teda, jako spolužáci.
Nesnáším stereotyp, to asi každý z nás. Máme rádi něco, co nám přinese něco nového. A kdo nechce, nepotřebuje a nevidí, fakt netuším co ho může zajímat o_o asi ti, kteří nechtějí se zaměřují na extrémy a na porušování pravidel, prostě vylomeniny. U nás ve škole je toho dost. Ty vylomeniny hlavně jako perverzárny(hahá to zvýraznění sem obšlohla od Alči :DD). Pochopím, když se k tomu dostanem aspoň dvakrát za den. Ale řešit to furt D:. A hlavně kluci. Všimla jsem si, že díki nezájmu o kluky ztrácím kamarádku "NK", která se o ně před půlrokem nezajímala vůbec a teď o nich mele každou volnou minutu a začíná je řešit s "jinou" :D a naše debaty pomalu ztrácí tu správnou šťávu. Jelikož já jsem pořád otravená, protože mi připadá, že ve škole jak o přestávkách tak o hodinách nic nezjistím, je to ještě lepší. A k tomu ta automatickost --" :D

Zkrátka štve mě, že spolužáci, aspoň ti nejbližší, řeší neustále vylomeniny. Na netu je to stereotyp až neuvěřitelný. Den co den to je. "Jak je, co novýho a co jinak, a co ten tvůj".
Mě nezbývá nic jiného, než buď číst knihu nebo pařit na mobilu ve škole s někerýma bulánky.

Hahá, a to já si stěžuju? :D Nic nedělám, proto se mi to vrací.
Ale taky co dělat?
Všude je pravidel že si mi to do teho zadku ani nevleze.

Jak já bych si přála den upřímnosti - to bych si ale všechny znepřátelila a do smrti by se na mě snad nepodívali a neobrátili :D
A nebo kámoška. Mám protivnou náladu (takže to vlastně začíná mnou), jsem naštvaná. A teď se zase "někdo" naštve, že jsem naštvaná, takže si ani tu naštvanost nemůžu vychutnat :D
Ponorka a velká a ponořená, potopená. Táden bude bez některých spolužáků, takže to bude v pohodě.
A vidíte? Jsem otrávená, protože mě všichni "otravují" :D Jakože to je úplně logické, ale chci podotknout to vlezlý "tvé nitro odráží tvé okolí".
Jé, takže kdybych třeba teď šla do ulice a začala řvát něco typu: "Hajlzové, měli jste volit ČSSD" (dělám si z té strany prdel často:D) ostatním by taky hráblo? :D Kéžby :)

Aspoň by to byxlo v tom filmu Upad z nebe. Nebo spad z nebe. Ten dělal vylomeniny, ani mu nevadilo ostatní okolí :D Skočit si jen tak do Moravy ještě se tam na cestě vyslíct jen do bombarďáků, to by bylo něcoo :D
Co mě ale skulvysyn nejvíc štve je, že děcka nemají vůbec žádný názor.
Nebo já nevim o_o. Nebo spíš jen není už žádné téma. O kterém bychom se bavili.
Protože všechno je vyřčeno.

Páni. Vyrovnat se z vymyšlenou realitou, kor když víte jakž takž to jádro, tak je to těžký. A já jsem zase klesla. A to to všechno vím. A když to víte a chcete být znova trpělivý a vyrovnanía ale jste naopak zděšeni světem, je to ještě těžší než na začátku, protože na začátku jste spíš fascinováni. Na to bych si měla dávat sakra pozor.

V poslední době mě taky hhodně ovlivnila skupina Adema a jejich manipulatelné depčící písně o_o.

Díva sa na nás Boh, nemá asi času,
Satani mu zatial jeho stádo pasú.
Možno stvoril ludí na Satanov obraz
na pokonve život je tak trochu podraz.

Díva sa na nás Boh hore tam je ticho.
zatial eště stále neohlásil príchod.
každý chce utiect někam zo zeme.
stado už tuší, že je stratené.

Ú-ú-ú-úžasný. A to je jen útržek z té písně od Richarda Mullera.


No, nevim proč to furt tak zvýrazňuju, stejně je tam všechno bomba o_o

Hh, akorát bych řekla, že on vlastně příchod ohlásil, třeba na nebi ty znamení, no ještě že se na té Zemi začínají dět nějaké ty věci, i když ty špatné, protože Země jde včele s lidmi, aspoň si začnou všímat, že je tu něco víc, i když se mi za to třeba někdo zakomplexovaný hmotňák vysměje a dostane takový tlem, že se z toho udusí a bude se bát smrti, protože neví, že je posmrtný život, a tak se z něj stane bludná duše při troše smůle. Haha, to se mi to glemtá :D Ani nevím co to je za slovo x_O :D

Každý si najde tu svou cestu, ať chce, nebo nechce. Z výšky spadne každej, protože je člověk. Ze dna se vykroutí taky každej, protože je člověk. Protože je bytost, protože je duše, protože je Vesmír, protože je Vědomí, protože je Láska o_o teda prej.

Každopádně se nudím a nemám co dělat, jelikož v dědině není nikdo stejného věku, nebo aspoň ze třídy, nebo aspoň mě sympatickej. A k tomu kdybych dělala vylomeniny, všichni to zase bduou brát jako PUBERŤAČKA. Ágrh, za tohle bych trhala hlavy D: To je problém dnešní dospělosti. Všeci si stěžují na PUBERŤÁKY a dělají jako by takové trubky nikdy nebyly. Grrr D: usmažit, rozkrájet, rozmazat zahnojit, zakopat, rozkladnout.

Tož pryč od těch stěžovaček.
Kéžbych sem dala něco užitečného. Jo to je ono, kdyby si člověk připadal užitečný, kdyby každý měl to své pravé ořechové a navzájem bychom se doplňovali, bylo by to ještě bombastičtější.
Ale s tímhle stereotypem můžeme jít akorát tak dom.
Život, škola, práce, rodina, smrt. Základní věc jak cyp pro tuhle slepou realitu.
Nehcápu, jak jim to mohlo vyjít >_> ale vlastně člověk má svobodnou vůli, proto se nechal tak ošálit a ještě to všechno podporujeme.

Jsem moc velký idealista, že?
No a, no b, no c.
Adios amigos, moc jsem si nepřilepšila.
A nejlepší by bylo, kdyby člověk nepřemýšlel, co by bylo, kdyby bylo to a to.

Ale ja tohle miluju, protože od čeho tu jsem, než abych prožívala :)

Dlouhé Stráně, vodní elektrárna, Jeseníky, výlet, sranda *-*

3. června 2010 v 22:12 | Neznám |  Fotomozkovna
Ukážu jen pár fotek :) ale krásně tam bylo, až mi z to pak lezlo na nervy, jak jsem měla všude rozhled :D


Jo dyžtak klikněte a zobrazit jestli si to chcete prohlednout v celé své kráse, bo tady se to přizpůsobilo blogu

Dolní nádrž z dolejška a ta "menší", z vrchejška to nešlo vyfotit, neboť jsme jeli moc rychle busem
DSC00830

Ano a to jsme vyšlapali, jinač bychom tu velkou horní nádrž nespatřili >:D
DSC00869


Toho prstu, který kazí foto si nevšímejte, nebudu ho ani zmiňovat --"
A teď byla tam překrásnej výhled :) *-*
DSC00856

Jůů ja bych do teho skočila :D
DSC00858

Byl tam luxus první třídy, měli jsme tam i větráky :D
DSC00861

A tady je ta velká nádrž o_o strašně velká.. dlouhá jaxviňa.. jsme ji museli obejít a dostali se na to místo, z kama jsem to fotila :D Jů, Denča mi vlezla do záběru D: :D
DSC00865

A nakonec já s Kačou :) Kača je ta vzadu a furt si stěžuje na SPOLEČNOU fotku, že ji tam kazí. No nezabit :D
.
Potvory vlasy, furt mi lezly do xichtu x_x A porád aporád mi to připadá ta krajina jako namalovaný

Další nepovedené fotky sem nehodim, tak adios amigos :D