Červenec 2010

Hranice lidské demence... nekonečné/ Piercing

31. července 2010 v 21:27 Fotomozkovna
Né, že by mě nějak štvalo tetování. Naštve mě jen to, když si někdo nechá vytetovat například... no zlé věci, které škodí. Piercing mě taky moc neštve.
Ale TOTO je fakt důkaz té naší lidské kreativity :D Tu osobu bych chtěla pozorovat někde v jídelně.

Ano ano, připravte se na pochoutku pod perexem.

Together we're invincible/ Společně jsme neporazitelní :)

15. července 2010 v 16:31 | Khira |  Skupina Muse
Už delší dobu mě zajímá skupina Muse. Jestli někdo chce vědět, sice sem ji znala někdy cca před rokem, ale tentokrát jsem si je víc oštubovala. Kdyby nebylo písničky jako soundtrack k Eclipse, asi bych ji neobjevila. Ale prostě kousky do sebe zapadly pěkně. Jo, k tomu Zatmění, si někteří fanoušci Muse stěžovali, že někteří fandové Zatmění teď se vydávají za fandy a bláblá... to mě osobně urazilo. Já jsem na Zatmění úplně zapoměla a hledám songy od Muse a všechny se mi líbí. Však když se "naladíte" na tu notu jakou mají, tak se vám bude líbit i písnička, která by se vám, kdybyste tu skupinu objevili poprvé, nelíbila. Tak to mám třeba u song Knights of Cydonia nebo..

Invincible

(zase sem šoupnu odkaz, aby se mi ta stránk nesekala)

Dole máte překlad

Follow through
Make your dreams come true
Don't give up the fight
You will be alright
'Cause there's no one like you in the universe

Don't be afraid
What your mind conceives
You should make a stand
Stand up for what you believe
And tonight
We can truly say
Together we're invincible

During the struggle
They will pull us down
But please, please
Let's use this chance
To turn things around
And tonight
We can truly say
Together we're invincible

Do it on your own
It makes no difference to me
What you leave behind
What you choose to be
And whatever they say
Your souls unbreakable

During the struggle
They will pull us down
But please, please
Let's use this chance
To turn things around
And tonight
We can truly say
Together we're invincible
Together we're invincible

During the struggle
They will pull us down
Please, please
Let's use this chance
To turn things around
And tonight
We can truly say
Together we're invincible
Together we're invincible

Le´Harmonja: Světlo v nás - Díky ^^

13. července 2010 v 16:59 | Khira |  Nerubrikována
To.. je nádhera *_*


Budete si to muset pustit na jutubku, já si nechci zase nechat zaseknout blog :D x_x

K tomu jsem teď zjistila, že v má přezdívka, Khira,  která mě napadla někdy dávno a  vždy se kní vracím, je vyjmuto ze slova Akhira, což prý znamená věčný posmrtný život :) Mjuhaha
Jaká náhoda. A to jsem ještě napřed měla jen "Kira" (z Death note jsem to nepřevzala, to bylo  ještě předtím) ale to se mi nelíbilo, chtěla jsem to trochu obměkčit..  prostě mazec :D

Začnu tu přezdívku znovu asi používat, místo Furi. Furi je škodolibý nick na špatné časy.
Haha a příjmění jsem měla Anuuichi. :DD no nic

Ale ta píseň je tááák krásná :) Ježišíí
Pěkný jednoduchý text i melodie :ú a ještě k tomu to nejsou moc žádné výšky takže si můžu i zazpívat :) :D

ten obrázek.. wow :)

Můza v itáálii na playback.. akorát trošičku vyměněné role :DD

9. července 2010 v 20:37 Skupina Muse
Já z toho furt chcípám :DD
Krom toho vypadaj všeci vtipně a ironie prostě :D bomba
A Matt za bicími, konečně v něčem amatér jako :DD

Ještě sem hodím překlad do angliny, co říkali nakonci z komentářů.. šak autorovi to nebude vadit o.O xD

Why you love so much italy?

I translate also the answer of the italian translator:

Becose it's a beautiful country and our drummer ,Matt (lol) lives in como so we have built there a recording studio and we had fun there..it's a good place to be creative.
Question:One of the Muse is "in love" with an italian psychologist.
Answer: Yes our drummer
Question: This album...and Clooney? Which is the most beautiful hose? Clooney's one or the drummer's one?

An: i think clooney's one.

Question: I know you love Symphonic music. You have 40 members here in Milan.
Why did you mixed Symphonic music with rock music?
ANswer: We have been influenced by Chopin and other people like him so we inspired to them and this time we have gathered 30/4o musicians to do what we have never done before.

Question: you write about apocalipse (in real world) and real problems. This album was released in 11 september 2009. I think this is not a pure coincidence.
Answer: It was a coicidence ecc

Ten Dom temu dal :DD prej our drummer Matt xD

a když už tak +bonus

Cirkusová hudba xDD v kostele xDD

To nemá chybu *-* ja z těch videí chcípám


Nastal ten iluziózní čas udělat škole nanedobro pápá

1. července 2010 v 23:04 Zpovědnice
Áno, nanedobro se jí budu děsit v příštím školoistrózním roce, kde si budu muset vybírat na jakou školohrůzu budu MUSET alá NECHTÍT jít :D. Už myslím zase do předu, ale já si zní prostě musím dělat prču :D
Úplně úžasně to nastavili. Ten program jen tak btw.. No errrrrrhm erhm mám pět trojek a můžu si stěžovat. Teda s matikou jsem to dotáhla na trojku z čtyřmi vykřičníky. Takže přece jen tam ta nějaká čtverka byla. Ale čtverka je právě ono číslo znamení od andělů :D Kdybych dostala čteru, bylo by to andělské znamení, že si vedu dobře. A fakt.
A teď už se posunem trochu dál od zbytečného žvatlání o milující matice a jejích kladů (neboli destruktiv :D).

Dostala jsem knihu. Za to, že moje slohovka vysela na nástěnce. Paráda. :D
Néé, já si toho cením, obvzlášť, že mě tam vybrala ředitelka a asi sem byla na druhém (ze třídy), protože mě učitelka vyvolala jako druhou v pořadí. První byla neohrožená Alča :D ale dostala zas menší knihu. Ta má kniha má pěkný obal. Obsah je o přátelství dvou holek ze smutného období, někdy kolem 1940. Připadá mi to ironické vůči mojí ex"NK" situaci. Nikča dostala knihu, kde v příběhu cosi souvisí se spiritisty. O nich jsem četla u babičky v novinách Spirit. Duchovní záležitosti. Sakra, ředitelka se mohla líp trefit :D. Máma říkala, dyž sem si ztěžovala, že si ji můžu od ní půjčit, když tak. Nechci somrat D:. Ale i tak si nestěžuju, protože bych v té ruce kldině musela držet nic a klidně by ta slohovka na tý nástěnce ani nemusela vyset.

Upřímně řečeno, mám tady ten blog vcelku o ničem. Je tu jen samé pření s matěrkou, což není zas tak úžesné. Chchi se soustředit i na zápory (konstruktiva). Jako třeba nějaké zážitky z oblasti zase duchovní a budu otravovat a budu. Ale teď k tomu něco určitě přibyde, protože plánuji koupiti orgonity. U Jakésiho Ondry, má úžasné stránky. Orgonit TB Tower Buster. Více najdete na orgonit.uvadi.cz. Nejspíš ho vložím i na odkazy. Věřím té stránce, ale musím se ještě přesvědčit, zda to opravdu funguje. Na stránkách jsou ale i vzkazy od kupujících v sekci Zkušenosti a ty věty, které tam jsou, se pěkně čtou :).
Těším se hlavně na to, jak bude ségra koukat, už úplně vidím, jak jí to vložím do ruky a ona se toho pak ani nezbaví :D. Protože měla asi tři měsíce černý kašel (já, ani rodiče se nenakazili) pak měla podezření na zápal plic a teď bojuje s astma. Teda jestli jsem dobře četla (jesi si dobře vzpomínám), orgonit dokázal "vyléčit" i rakovinu. Né doslova vyléčit, ale dodávat energi tělu, aby se vyléčilo. No, kdo si našel cestu na ty stránky, ten se to tam všechno dozví.
Jsem trochu i zvědavá i na svoje oči, protože mám asi už celé dioptrie (jakože se v tom nevyznám), ale ve školohrůze jsme se učili, že zkažené oči už nejdou znovu spravit, vyléčit. Teda, když se to tak vezme.. tak jen po doktorské stránce. Nenašli na to "lék".
A tělo, kdyby bylo na tom líp, kdyby nemělo tolik práci s jídlem, co do něj cpu, tak by mělo čas i na něco jinýho, si mysim :D. Ale oči jsou součást těla, který se umí samo léčit. Tak proč ne? Heh, uvidime uvidime. Stačí věřit a nemyslet na to, že kdybych věřit, dělala bych si tak mylné naděje. Tohle do mě hustila pořád ex"NK". Né, nenechám se. Uvidí se, jestli ucítím něco extra s energií, znamená to, že jsem na tom hodně špatně :D. No, ségra si bude připadat jak v nějakém proudu, předpokládám :D.
Ale tohle všechno je na rozhodnutí vůle, jestli se odvážím zeptat se táty na peníze za vysvědčení (ta škola mi přihrála dobrý důvod) a na jeho rozhodnutí, jestli mi ty peníze dá :D Mě to vždy připadá blbé, se ho takhle ptát. x_x


No, už melu moc do detailů, což znamená, že bych měla brzdit.
První neškolní den jsem strávila sedením ležením a chozením po venku, doma a u babičky. Co víc si přát?
Ale né. Tyhle prázky se nudit nebudu. Bo budu vyrábět všechno, co je možný. Krom toho ještě psát povídky, písničky a učit se kreslit.
Ještě jsme se tak vcelku s Denčou bavili, že bych s ní mohla jet kdesi do Rajnošek, k babičce. Tam má kdesi výš chatu, kterou bysme měli pro sebe. Výhled prý na les až do Bohnic, a na louce před sebou by se někde pásli koně. Jéé :3.S ní se dá prokecat celý den. Ona vám poví o babičkách o domech, jak to tam mají u babičky pořízený, o zvířatech, o kámošce.. a hlavně o rostlinách.
No toho je hodně. Ale hlavně že se sní dá v klidu povídat.Jinak půjdu 7.8 na Zatmění.. změna je život nebudu trčet doma :D


Článek je zase metr dlouhý, paráda. Za chvíli tu budu psát čisté romány. A toho Zatmění se neděste, je to čistě prakticky z důvodu dobře napsaných knížek. Autorka prý nečekala, že se její knihy stanou filmem pro puberťačky.
Já miluji knihy, ale i ta vypadá prý spíš pro puberťáky. Mě to tak vyhovuje, protože přeletávání hormonů mě aspoň nezachytne jen na jednom místě.

Tak zduř.
A snivé sny.