Září 2010

Jak někoho vytřít k tomu ještě před kamerami?

30. září 2010 v 18:14 psycho Pat a Matt v jednom
>:3
Osobně jsem z tohoto videa padala na zem. =D 
Jde o pořad na barrandově EZO.TV, kde věštec Stanislav Brázda odpovídá na otázky volajících. 
Nějaký vtipálek chtěl pana Stanislava zřejmě ztrapnit, protože se volající domníval, že na jeho otázku nebude mít "dobrou" odpověď.
Narazila jsem na to na OSUDU.cz 


Dnes jsem totiž narazila na článek o panu Stanleyovi, kterého vyhodili z barrandova právě kvůli té dokonalé odpovědi. 


Tady vidíte jak někteří podceňují nechci říci zrovna "esoteriky", ale prostě lidi s tímhle zaměřením. :D
Muha. Teď si pana Stanislava oštubuju více, protože tohle je velmi dobrá prezentace. :D

Jak vidím, jsem s touhle perličkou vcelku pozadu, bo to mnozí už znají o_o" 
Zase pozdě, no nic :D

Tom Klus perlí

24. září 2010 v 20:17 | Hadra |  Nerubrikována
Oddechový článek. 
Totiž - obecenstvo mělo vymyslet básničky, které pak Tom na pódiu prezentoval. :D 
To je prostě exhibicionista, však taky říkal, že se rád poslouchá =D Ale kdo by nechtěl dělat srandu, když to ty lidi těší. Jen mít aspoň ten smysl pro humor :D


Btw. Všímáte si, jak Jura krásně reaguje na slova? :D Mluví kytarou :D nejlepší je to v 0.29 xD 


Svědomí Vědomí

22. září 2010 v 22:17 | Khira |  Zpovědnice
=D Uvědoměle vám píšu, že tahle všechna písmena, která byla napsána tady na blogu, tyhle neupřímná a neotevřená písmenka byly pořád ovlivněné Matrixem. Pochopila jsem, že jsem nebyla ještě úplně odpojená. Tady máte jen důkaz. Byly to jen výlevy, neprocítěné.. a taky školou. Ale já tohle všechno miluji, protože mi tím dává možnost si uvědomit a prožívat to, co teď prožívám. 
Mnohokrát jsem četla, jak je důležité sledovat své myšlenky, být nezaujatým pozorovatelem. 
Jenže nikdo mi to nevysvětlil lépe, než ukázka z knihy Moc přítomného okamžiku. Narazila jsem na to u putujícího oblaku (<-mazejte tam), hodně dávající blog. :) 
Uvědomění emočního těla. Přítomnost. Úžasný. 
Někdy jsem přemýšlela, jak se mi může líbit, když cítím bolest. Když se snažím být za chudinu. 
Nebo jak někdo může psát povídky, kde jsou prostě nepěkné věci. 
Došlo mi, že někteří jsou naladěni na destruktivní vlnu, ale popsání emočního těla, je rozšíření vědomí. Uáh. :D
Urahara

Takže kniha Moc přítomného okamžiku se zařazuje do mého seznamu knih, které v "budoucí sféře" už vlastním. 
A k tomu ještě číst ty řádky knihy, které jsou tak dávající.. no já jsem žádnou takovou knihu nečetla. A mít tolik stránek moudrých slov ve vlastních rukou.. no není to paráda?!
Ježíškuuu fenk ju.
A k tomu když si uvědomíte moc přítomného okamžiku (tedy zabráníte mu ztotožňovat se s Vámi) jdou ven všechny ostatní pocity. 

Toť vše k dnešku, uvidíme, jak své emoční tělo budu pozorovat v praxi. Ve školce >:DDD Muhahaha. 
Ou žjeách takové štígro :)
(btw. dnes jsme s kamarádkou zkoušeli vidět aury a dokopala jsem ji k tomu, aby je taky viděla! On to vidí vlastně každý člověk, ale né každý si všimne, že je to zrovna aura člověka a že se dá z toho mnohé vyčíst :)) 

Pročištění hnát a obecně takovéto domácí povídání o aurách

21. září 2010 v 17:25 | Khira |  Z těla ven
:D omlouvám se za ty hnáty, ale já si to nemohla odpustit.

Jednou v noci, myslím že to bylo někdy duben - červen to byla doba kdy jsem se začala pomalinku a nenápadně odpojovat od esoteriky, kterou jsem si tehdy (čti před čtvrt a půl rokem tehdy :D) tak osvojila o_O", kdy bych tohle ani nečekala, jsem se polovědomě probudila a bez přemýšlení jsem se rozhodla očistu nohou... nebo či co. A jak jsem se rozhodla tak se hned stalo. Viděla jsem jasně bílý obrys mých nohou, ale nebylo to, jako kdyby jste si to jen představovali. Ono to tam prostě bylo, jako kdybych se na to dívala fyzickýma očima. Ale přitom jsem oči měla zavřené. Takže paráda. :D
Když jsem zjistila, na co se dívám, tak to se mnou cuklo, ale spíš mysl ucukla, než tělo :D :D
Hah, no to je vše :D Proč to sem píšu? Asi protože se mi tyhle věci běžně nestávají a k tomu ještě když je to překvapení.

Já jen chcípám jaká je to kravina :D Trvalo to asi deset vteřin a pak nic, pak jsem dál nevnímala a já si to sem zapisuji =D (drsný smajl :D). To bude asi tím mentálním postižením.
A jaké z toho plyne poučení? Nikdy nehulte a přitom když nechodíte do přírody, kor když teď ve škole opakujete rovnice... zlomkové rovnice =3 Taky ju miluju.
Btwně, budu muset přitlačit na svou slovní zásobu, poněvadž jsem zjistila, že je průměrná (nebo že by mysl byla zablokovaná? A heleme se. I když ona bývá vždycky víc omezenější než duša).


Teď něco k aurám. Tak jako znáte to. Když dlouho zíráte na učitele jak na blba, něco tam uvidíte :D Tím myslím něco v obrysech, samozřejmě že tam uvidíme i fyzickou sféru (je-li to tak správně, jsu borec! :D).
Achjo, a zase ti učitelé :D Cožpak by se ale někdo odvážil zírat na někoho tak dostatečně dlouho, aby viděl auru k tomu ještě když čumí tak soustředěně a polozhuleně? :D

A je to doma v kufru

16. září 2010 v 20:48 | Jedinec, jenž si neumí uklidit v pokoji. |  Zpovědnice
NHo fHaktH

Takže asi takhle → A sen se stane skutečností. Konec. The End nového začátku. .. :D Teda blbost, kdyby to byl konec začátku, tak by byl pro mě výsledek (jak to říct jen v tom neutrálním slova smyslu?) ne špatný, ale.. dávající naději a nápad v jinou možnost a rozhodnutí se. Protože svět je velikey. :D

Si pište, si teho ještě užiju. Ale k věci :D už po druhé používám v druhém článku slovo "k věci" protože na začátku jsem dycky ukecaná.
Takže k té věci.

Ani sa nenazdáme a už ho tu máme, ten den na ktorý tu každý den čakáme. (Přímo do slovenštiny to převádět nebudu. Pardon, ale jejich pravopis přímo neviem xD)
"Cože?" :D

8. září 2010 v 18:07 | A tož tak. |  Zpovědnice
Ehm. :D 
Jsem se lekla, jak jsem teď zahlédla to téma týdne "Poprvé" :D 
Tak jsem po pár dnech opět zpět, tudíž zde. Melu občasné nesmysly :D Ovšem, jak se to vezme, že ano, "po pár dnech," ono to vskutku připadá jako docela dlouhá doba, ale ve skutečnosti je to jen "pár dnů" :D Dlouhá doba tak to bude asi tím, že si zaplňuji mé "morfogenické pole" (?je to správně?:D) informacemi. Lépe řečeno, přes mozek se tolik informejšn nedostane, třeba se tam časem začne dělat fronta. Ale zvyk je blik. :D A že to je krátká doba, no tak to je asi tím, přesně tak, hádáte správně, že mi škola toho moc teda nedala, "zatím" :D "Ale" kdy už jsme u "toho," :DD tak je to prostěěě... nic převratnýho. 
No fajn, tak už se k tomu dokopávám, tak se začnu učit možná, noo. 

Ne málo MOC tenhletendletenc den.

1. září 2010 v 19:24 | *Když ještě měla ty bílé sluchátka* |  Zpovědnice
Každopádově :D