Leden 2011


Víííítej, vítej

28. ledna 2011 v 21:18 | Jááá |  Zpovědnice
Čágobelo blázincu!  Vecheche mecheche juhu a vlastně...žádná převratná věc že sedím u toho posvátného cosi se součástkami... o_o 

jaj
Od čtvrtečního (nedá se říct až zas tak osudného, protože osud bláblá..) konzultačního tábora jsem bez počítače... včera jsem smluvila s mamou za jedničku v žk hodina na komplu... no, když to tak sleduju, vcelku málo :D nebudu mít čas na přemýšlení u povídek, nebudu mít čas na bezcílné brouzdání u písniček či čehokoliv jiného... ale počítám stejně s tím, že to bude dočasné a na jarní prázky ji přemluvim, ona stejně povoli není zas tak blbá :D hlavně není blbá na hesla, jsem vyzkoušela pár slov... ehehe... např. minulé heslo bylo lineko... jednou myslím i madrid, no nevim :D 

Kdo jsi

19. ledna 2011 v 21:33 | Autor? Autor?!! =D |  V akci
=)
Tři otázky, na jednu z nich se teď chystám napsat odpověď.
SAKRA! =D Jasně, že nemohu odpovědět. Protože jsem tu odpověď slyšela jinde. Ale jakmile jsem uslyšela tu odpověď, uvědomila jsem si, že je to ona. Popíšu to ale jinak. Četla jsem i o tom, a když mi byla položena ta otázka, tak jsem si nevzpomněla. Ale co teď? (a tady? =D) Když vím odpověď, ale nevím ji od sebe.... teď nemyslím od své mysli, samozřejmě... ale aspoň mám nápovědu, jak nemyslet... to je to nejhezčejšíí... 
V téhle chvíli jsem podvodnice. (celá ta věta je špatně)... počkat, takže když v téhle chvíli...  v kom jsem? Kdo mě pohlcuje? Když v téhle chvíli..  tak.. =) 

Tak kdo jsi? 

Kušuj pryč

18. ledna 2011 v 18:12 | Noubady |  psycho Pat a Matt v jednom
A co sem napsat. Neumím psát pro.. jen tak pro prču, teda jak se to vezme ¬_¬
ten divnej
Jáá chci být pryč. Já chci být daleko. Jáá chci být → utneme to.

Jo, mimochodem. Mám tři otázky. Jednu z nich nevím s jistotou. Na další z nich si nevzpomínám. U jedné z nich jsem byla odpovědi nejblíže (tzn. že jsem o ní přemýšlela x nepřemýšlela v jiném slova smyslu než jaký asi můžete mít dojem:)
Zkuste odpovědět: 
  • Co je to svoboda? 
  • Kdo jsi?
  • Co vlastně hledáš?
Později přidám ještě NĚCO. Teda koho to zajímá. 
Ale... například kámoška mi neodpověděla. Možná že je to jedna správná odpověď, ale možná taky jedna špatná z mnoha (neřešit ˇ_ˇ).


Jak mě trans v noci překvapil

15. ledna 2011 v 15:35 | Khira |  Z těla ven
Teda, jak se to řekne.
Stalo se mi to včera, teda vlastně dnes ráno.

Začneme tímhle: stalo se to po SNĚNÍ. :D Kreslila jsem si takové hezké obrázky do tmy, hezká hudba hrála, prostě večer. Jak řídíte děj, tak Vám myšlenky kecají. A po tomhle dalším transu jsem asi přišla na to, jak se do něj vůbec dostat. Vypnula jsem hudbu, která mě už i budila, plátno před očima pozvolna mizelo v černotu, v nevědomost... to mě na rameni ještě pořád štípal mravenec a lechtal, takže jsem se furt škrábala... ale pak to přišlo.. přišlo mi to chvilka, taková rychlovka ten polospánek ten přechod z vědomého do toho "povrchního transu"... myslím, že klíč je zahrabanej v tom, že díky těm myšlenkám, které kecali a kecali, dokola nějaké slova, jsem byla na nějaké úrovni, která dokázala postřehnout, co se to se mnou ve spánku děje.

Najednou se vybarvila předemnou růžová barva. Nebylo to, že jste to viděly úplně, neměla jsem zaostřený zrak na žádný bod, prostě jenom rozmazané pozadí.
Růžové plátno a na něm se chvěly vibrace. To chvění jsem i slyšela, ale bylo to jiné než jak to hrkání minule. Ale co bylo zajímavé - na tom plátně jako kdyby z dálky byl vidět portrét usínající babičky - usmívala se. Já jsem to teda postřehla a divila se, co to znamená a když jsem si uvědomila tu babičku, tak jsem si řekla, že je to vlastně pěkné, že by se to nemuselo ztratit a tak jsem si to chtěla udržet, ale v ten moment už všechno to jako by se oddalovalo, chvění přestalo a chvění plátna taky. Jo a ještě něco - měla jsem otevřené dlaně, cítila jsem, jako by se taky třásly, to jsem vnímala taky dobře. Myslím, že to bylo tím, že v polospánku jsem byla citlivá a tak jsem cítila, jak se ode mě energie/vibrace odrážely, prostě jsem je cítila.

Problém byl, že krajní myšlenka byla i strach - strach o babičku, že by to mohlo být nějaké znamení. Přece tohle se mi nestává často, co když se semnou chtěla rozloučit? Ten pokojný spící obličej mě na okamžik vyděsil. Taky jsem krajně slyšela nějakou hudbu a byla podobná téhle: píseň si přetočte na 5.35
V ten moment mě opravdu popadl strach, protože taková píseň mrazí - taková "už je to za námi, staré časy nejsou" a pak když jsem o tom začala přemýšlet, měla jsem chuť jít ji zkontrolovat. Někdy tak kolem dvou hodin ráno jsem se málem zvedla a šla k babičce... pak jsem raději zavolala Margaritu a chtěla jsem, abych normálně usnula.
Ještě k tomu když máte dědu v nemocnici, to na tom strachu přidá.
Prostě napřed jste chtěli, aby to pokračovalo a pak se najednou něčeho musíte bát.

Ale s dědou a babičkami se toho děje vcelku hodně. Babička od mámy má hodně zážitků s duchy. Některé vyprávěla, ale to by mohlo být na další článek. Kromě toho, právě téhle babičce zemřel děda. Když jsme tam byly o Vánocích, tak máma v noci slyšela takové klepání na dřevo. Pak mluvila i o jeho portrétu, jak ji upřeně pozoroval. na sama říkala, že si myslí, že se ji zjevuje, protože mu to ještě neopustila. A má naprostou pravdu, protože duše zemřelých lidí nebude mít klid, dokud je samy nepustíte, když po něm pořád smutníte. Například ke mě ani nešel, já totiž vím, že je furt s babičkou, akorát s ním nemluvím. První týden po úmrtí sestra byla s u babičky děly se tam věci. Ráno na ni babička zavolala, že už ji cvakla konvice. Přitom sestra si kafe nevařila. Ale děda vždycky ráno si kafe dělal. Nebo se zničehonic roztikaly na chvíli hodiny, které nefungovaly.

Paranormální jev? Pokud si to racionální člověk nemůže vysvětlit a považuje to za sen, nebo halušky, tak ano :D Já ten můj malý "zážitek" brala za trans a basta. :)

Seriálový Damon

13. ledna 2011 v 23:25 Nerubrikována
Osobité kouzlo má, se musí uznat :D :D :D

Jakože... mňam? :D :D Ale na Damona, na arogantního a sebevědomého Damona s ironickou a zlomyslnou (línou) myslí  v knize nemá ani nějaká schránka :D Snažím se přesvědčit se, tak... tak neňuhňejte! =D

Tomuhle se říká začátek konců alá apokaliiipsa

12. ledna 2011 v 19:35 Zpovědnice
Jsem prostě pitomá.

A byla bych ráda, kdybyste ty řádky, které jsem teď napočítala, zcela ignorovali.

103 řádků pod perexem

Damon

10. ledna 2011 v 19:01 | Khira |  Hrátky se slovy
..
Jsem uvězněná. Jsem uvězněná mezi touhou a strachem. Touha má nákres sytě rudý, zatímco strach temně modrý. Obě tyhle emoce mne svírají tak, že z každých stran cítím mříže. Je to zvláštní, ale je to tak. Prší a Slunce není. Variace na dvě strany, převahuje jedna. Ale která?
Prší. Je šero a déšť vdechuje temnou barvu. Ano, ale Slunce září v mé mysli, představte si západ Slunce, je to romantika.. ano, prší a šeď s chladem se vtírá ke konečkům prstů. Ale kdo vyhrál? Už je rozhodnuto.
Temně modrý strach prohrál, přestože se snažil zastrašit deštěm, děsivě klidným deštěm. Vidím jen strach. Natahuji se po padajících dešťových kapkách, ale přece jen tomu něco chybí k dokonalosti.
Prší a dualita ukrytá. Dualita, možná trochu podobná, ale přesto odlišná. Strach svou taktikou prohrál, protože nám zakázal Slunce. A já zakázané ovoce ráda.

Zvítězila touha.

like the devil

Víc neřeknu, ne neřeknu, protože víc není co říct. Je to ale možná takový chytáček, neobvyklý chyták, takže neřešte (jde o to, že tohle není dokončené, ale pšš a stejně to není celej chyták).

A kde je pointa?

9. ledna 2011 v 18:05 | :D :D |  Hlášky/perličky :D
;_; vážení, drazí.... čtěte:
btw. mám moc dlouhej nick tak to přepíšu na já, Kaču přepíšu na Kaču xD
Konverzace s ní po delší době... pořádná sprcha :D :D
BTW. na přání Kači dávám Kaču růžově =DDD

Kača: su dehidrovaná dneska xD
Kača: bo jak se to píše xD
Já: dehidrace? xD
Já: xDDDDDDDDD
Kača: coe? xDD
Já: víš co je to eskalátor? xD
Kača: no ..proč? xDD
Já: jen tak xD
Já: pro ujištění  xD
Kača: vim  ..ale upa nejvíc nechápu tvou otázku xDDD
Já: xDDDD a ja se tomu upa nejvic směju xDD
Kača: a já upa nejvíc nechápu čemu se směješ! xDDD
Já: tak se upa nejvíc zaměř na tvou upa nejvíc předposlední větu xDD
Kača: upa předposlední? o__O xD
Já: ted předpředposlední xD
Kača: upa nejvíc nevim jakou xDD
Já: když si to ted spočítáš tak předpředpředposlední xDD
Já: Kača: vim  ..ale upa nejvíc nechápu tvou otázku xDDD
Já: uf? xDD
Kača: no uf ale  .. toe tak vtipný? xD
Kača: a POINTA??! xD
Já: mám doejm že ted už je zničená xD
Kača: kdo? xD
Kača: pointa že xD
Já: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kača: xDDD
Já: ty vole!!!!
Kača: nesměj seeeee! xD
Já: kdo? xD
pointa že xD
Já: *tečou slzýýýýý*
Kača: vem si rači můj slovník a styď se! xD
Kača: a nesměj se! xD

Ironie :D

9. ledna 2011 v 11:41 V akci
xDDDDDDDDDDDDDDDD na to jsem si teď vzpomněla při hledání hlášek, to byla prča! :D :D 

Né nic, já jen že vy si tak procházíte stránky o zdraví, o jídle. Už toho máte tolik načteno, už máte v hlavě připraveno tolik blikátek červených, tolik upozornění, že se pak divíte, jak je všechno špatně. Například na Vánoce, když vám vaše oblíbené kakaové koláčky, přímo před vašema očima, posypou rafinovaným cukrem.  Nebo když máte na oběd den po půst rarášky, tedy kuře z velkofamaceutických farem o_O (mám takový štiplavý dojem, že to bude něco jiného než farmaceucosi..) a když ochutnáte hranolky, tak ucítíte, že jsou osolené, teda promiňte, překlep, přesolené a i když máte tu hranolku už snězenou, přesto cítíte na rtech tu specifickou chuť soli. Kromě toho, jak pojídáte jednu hranolku, si všimnete, jak se na stole červená kečup. Tu si vzpomenete na toho týpka s hláškami tipu: "Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry. Dokonce sem viděl i stíhačku couvat, ale todleto sem teda ještě neviděl." a "To tam sypeš jak Babica…", jak vždycky každému vyhazoval kečupy z okna. Jo, jdeme dál :D

Několik dní po tom, co se kráva konečně otelila a máme zase pravé kraví mléko zjistíte, že v kravím mléku je toho několikrát víc než v mateřském, co znamená, že kraví mléko odebírá látky z kostí, když ho budete požívat často.
Josef... tady něco nehraje =D
Jestli zjistím něco nového, tak mě klepněte. Fakt. Fakt nic lepšího mě nenapadá:D