Jak mě trans v noci překvapil

15. ledna 2011 v 15:35 | Khira |  Z těla ven
Teda, jak se to řekne.
Stalo se mi to včera, teda vlastně dnes ráno.

Začneme tímhle: stalo se to po SNĚNÍ. :D Kreslila jsem si takové hezké obrázky do tmy, hezká hudba hrála, prostě večer. Jak řídíte děj, tak Vám myšlenky kecají. A po tomhle dalším transu jsem asi přišla na to, jak se do něj vůbec dostat. Vypnula jsem hudbu, která mě už i budila, plátno před očima pozvolna mizelo v černotu, v nevědomost... to mě na rameni ještě pořád štípal mravenec a lechtal, takže jsem se furt škrábala... ale pak to přišlo.. přišlo mi to chvilka, taková rychlovka ten polospánek ten přechod z vědomého do toho "povrchního transu"... myslím, že klíč je zahrabanej v tom, že díky těm myšlenkám, které kecali a kecali, dokola nějaké slova, jsem byla na nějaké úrovni, která dokázala postřehnout, co se to se mnou ve spánku děje.

Najednou se vybarvila předemnou růžová barva. Nebylo to, že jste to viděly úplně, neměla jsem zaostřený zrak na žádný bod, prostě jenom rozmazané pozadí.
Růžové plátno a na něm se chvěly vibrace. To chvění jsem i slyšela, ale bylo to jiné než jak to hrkání minule. Ale co bylo zajímavé - na tom plátně jako kdyby z dálky byl vidět portrét usínající babičky - usmívala se. Já jsem to teda postřehla a divila se, co to znamená a když jsem si uvědomila tu babičku, tak jsem si řekla, že je to vlastně pěkné, že by se to nemuselo ztratit a tak jsem si to chtěla udržet, ale v ten moment už všechno to jako by se oddalovalo, chvění přestalo a chvění plátna taky. Jo a ještě něco - měla jsem otevřené dlaně, cítila jsem, jako by se taky třásly, to jsem vnímala taky dobře. Myslím, že to bylo tím, že v polospánku jsem byla citlivá a tak jsem cítila, jak se ode mě energie/vibrace odrážely, prostě jsem je cítila.

Problém byl, že krajní myšlenka byla i strach - strach o babičku, že by to mohlo být nějaké znamení. Přece tohle se mi nestává často, co když se semnou chtěla rozloučit? Ten pokojný spící obličej mě na okamžik vyděsil. Taky jsem krajně slyšela nějakou hudbu a byla podobná téhle: píseň si přetočte na 5.35
V ten moment mě opravdu popadl strach, protože taková píseň mrazí - taková "už je to za námi, staré časy nejsou" a pak když jsem o tom začala přemýšlet, měla jsem chuť jít ji zkontrolovat. Někdy tak kolem dvou hodin ráno jsem se málem zvedla a šla k babičce... pak jsem raději zavolala Margaritu a chtěla jsem, abych normálně usnula.
Ještě k tomu když máte dědu v nemocnici, to na tom strachu přidá.
Prostě napřed jste chtěli, aby to pokračovalo a pak se najednou něčeho musíte bát.

Ale s dědou a babičkami se toho děje vcelku hodně. Babička od mámy má hodně zážitků s duchy. Některé vyprávěla, ale to by mohlo být na další článek. Kromě toho, právě téhle babičce zemřel děda. Když jsme tam byly o Vánocích, tak máma v noci slyšela takové klepání na dřevo. Pak mluvila i o jeho portrétu, jak ji upřeně pozoroval. na sama říkala, že si myslí, že se ji zjevuje, protože mu to ještě neopustila. A má naprostou pravdu, protože duše zemřelých lidí nebude mít klid, dokud je samy nepustíte, když po něm pořád smutníte. Například ke mě ani nešel, já totiž vím, že je furt s babičkou, akorát s ním nemluvím. První týden po úmrtí sestra byla s u babičky děly se tam věci. Ráno na ni babička zavolala, že už ji cvakla konvice. Přitom sestra si kafe nevařila. Ale děda vždycky ráno si kafe dělal. Nebo se zničehonic roztikaly na chvíli hodiny, které nefungovaly.

Paranormální jev? Pokud si to racionální člověk nemůže vysvětlit a považuje to za sen, nebo halušky, tak ano :D Já ten můj malý "zážitek" brala za trans a basta. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 möndie möndie | Web | 15. ledna 2011 v 16:11 | Reagovat

Pěkně si to napsala :)

2 Marpefi Marpefi | 15. ledna 2011 v 17:29 | Reagovat

Zdravím,

Mnoho lidí velmi přitahují paranormální jevy...jedny fascinují, jiní jim nevěří...další je prakticky provozují...Je pravdou, že na internetu se vydává za "paranormální" kde co a mnohdy i naprosté hlouposti...krom těchto nedorozumění a podvrhů - existují? Já jsem přesvědčen, že ano...co však je jejich pravou příčinou? Dá se vůbec zjistit "společný jmenovatel" těchto jevů, které se zdají být mnohdy reálné, ale zároveň si často odporují v tom, co říkají, že je pravda?

Já tvrdím, že ano...a odpověď naleznete zde v článku...pro mnohé jen další teorie...ale ti, kteří vědí, co umí způsobit okultní praktiky tuší, že na tom něco bude...

http://zivot-nazory.blog.cz/1101/paranormalni-jevy-a-jejich-vysvetleni

S pozdravem

Marpefi

Ps. omlouvám se za "kvazireklamu",ale pro prezentaci tohoto názoru zde není moc prostoru, proto odkaz na zdroj:)

3 Ty víš!:D Ty víš!:D | 22. ledna 2011 v 16:16 | Reagovat

Tss ..takže blogu se svěřuje a své naslouchající kamarádce ne x_X ..no toto ..začnu z toho smutnit ..jakto že to nevim? takovýhle fascinující krásný věci ..a nic mi neřekneš :( ..to mi musíš eště povědět ..;):D

4 Netleeeem! xD Netleeeem! xD | 28. ledna 2011 v 21:22 | Reagovat

[3]: Mg! :D tak teď to víš no :D

5 se z toho po**r!:D se z toho po**r!:D | 29. ledna 2011 v 23:08 | Reagovat

hm! Sem tušila že něco takovýhohle napíšeš..:D ..já už na všecko rači kašlu o_O

6 Po**r se z toho tvojeho  po**ní Po**r se z toho tvojeho po**ní | 30. ledna 2011 v 21:03 | Reagovat

[5]:Krutá slova xD

7 ooiou ooiou | 31. ledna 2011 v 14:07 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama