Tak se vymáčkni sakra... baďare -_-

30. ledna 2011 v 21:59 |  Zpovědnice
Mysl: Nečtěte si to.


Všechno. Všechno je divné, všechno lže. *připraví se na dramatický výstup a proslov* Nechci tu nějak prorokovat, říkat nějaké procítěné věci, zrovna tady a teď (xD) ale  ono to asi nijak jinak nejde. Protože všeci kecají o maličkostech. "Zprávy, ten můj blbec, nechám si ty vlasy asi dorůst" a já? Já poslouchám. A je to tu. Směju se těm maličkostem. Stejně jako se vysmívám všemu kolem. Vše mi přijde směšné, protože .... já nevím proč. Protože se tím bavím? Iluzemi? Připadá mi to směšné? Co mě žere? (xD) 
Tak co mi na to povíš, hm? CO mi na to povíš, Damone? A jo, zapomněla sem... to bude asi tím, že jsem zase pročítala stránky toho geniáálního písma a těšila jsem se z iluze... to je tak úchylné :D Přestavte si oživlou mrtvolu v ústavu která se šíleně směje. Směje se pro sebe, vysmívá se. To je od toho šílence Klause s elektrizujícíma očima... ale byl dobrej! Šílenej a smál se.
Houpe se na židličce a směje se světu. Jeho hořkosti, prodané svobody a vyschlé lásky. Směje se prolezlému zlu lidmi. A co.
"Kdesi jsem četla úžasné pojmy... třeba dotýkali se myslí... nebo už ani nevím.." 
Iluze. 
Iluze.
Iluze.
Iluze. :D *čeká až ji něco napadne* Včera ráno když jsem vstala na oběd, jsem přemýšlela o iluzi (jejda) a  vyvodila jsem si (teda jak se to vezme...), že... prostě. Iluze překlad - mylný dojem, přelud klam, smyslový klam. Ach. Jak smutné.  Přednostně hudba. Představivost. Smíšeně domýšlivé představy mysli. Prostě občas přijde zase to smyslové selhání typu "Ale Ando, proč? Copak to není smutné, že my jsme iluze? My chceme abys nám věřila, protože bez nás se budeš cítit hrozně, samotná, vííííííííííííííííííííš," čágobelo šílenci.

A jako co. ?:D Připadá vám na tomhle něco směšné? 
Čtu knížku a směju se. Poutavý stručný příběh. A pak bum, jde to pryč  a už není coby na zub. Zkousni to, přežvýkavče. Myslíte si že jsem blázen? Trudomyslnost. To je pěkné, hezké. Až na to, že v tom slově je mysl - mysl, mysl přestává mít kontrolu. A tělo na to reaguje, panikaří.
Ale to je v pořádku, utrpení zažívá mysl......
Jo, upřímně mě to už nebaví! Koho by to bavilo hádat se s myslí? Je to jako přetahovat se o nekonečný provaz. Pro vás? Specifikovat pojem nekonečný. 
Nemám ráda lidi, co si mluví pro sebe. Neumějí vypnout. Já neumím vypnout myšlenkově. AHA! A díky myšlenkám jsi přišla na tranz? Takže je opravdu tranz tak skvělej? A proč mysl zrovna napadl tranz?
Máme problém. 

Venku bubnuje v rytmu domýšlející dešť (něják se mi to slovo zalíbilo) Venku šumí ticho. 
Ano, to další slovní spojení je "Vypadalo to, jako by se společně s tím stříbřicím sněhem na zem dopadalo hluboké ticho."
Klausi, nějak si to nedomyslel do konce. Spoléhal si na své síly. Na své síly, které nebyly tvé přirozené síly, možná proto jsi selhal. Ale což.

Spekulace mysli: Tak kdo mi tu sakra vysvětlí, co má být ta pravda?! Každý mluví o něčem jiném, iluze už je tak pokročile prolezlá, že nikdo neví co je pravda. CO. 
Řešení je říct "je to jedno". A co když pravda není? Co když je to jen slovo? Spekulace mysli.

A hudba - ta je taky iluze. A velká! Je prolhaná stejně jako ty, Klausi. Ty taky lžeš. Ty jsi taky klam. Taky klameš. 
Ale hudba. Hudba si nebezpečně zahrává s tvými emocemi! Ovládá je. Našeptává jim, co mají cítit.  Jsi smutný? Nelíbí se ti něco? Dej si drogy, pij líh, užij si, nech se ovlivnit vším, co vidíš, co cítíš, co slyšíš. Čeho se dotýkáš. Bude ti dobře. Ale stejně ti bude na nic. Tak čágobelo, šílenče Klausi.

Už je večer, je deset, takže dobrou, já jsem ovlivněna, musím spát. Dobrou noc, dobrou iluzi. Goodnight, sweatheart.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Barča Barča | Web | 30. ledna 2011 v 22:01 | Reagovat

Super =)) koukni prosím na můj blog na příběh potřebuju nějakej názor abych věděla jestli psát další =)) Děkuju

2 Tomík Tomík | Web | 30. ledna 2011 v 22:04 | Reagovat

heeh :DD

3 Baffka  Mc Tees Baffka Mc Tees | Web | 30. ledna 2011 v 22:04 | Reagovat

muhehe zaujímavé. Istým spôsobom aj zábavné =D

4 Bonnien * Bonnien * | Web | 31. ledna 2011 v 21:17 | Reagovat

Neotravuje, v poho .. :)) Tu přezdívku jsem si prostě nějak vymyslela :D

5 Tomík Tomík | Web | 31. ledna 2011 v 21:33 | Reagovat

wow,na začátku jsem vůbec nevěděl o čem to mluvííš :D ale zamyslel jsem se :D cožž je mysl áá iluzee bleeee bluu :DD heyy ty jsmě dotááhla až k psyiatrovi :DD pořád se teď směěju :D

6 Tomík Tomík | Web | 31. ledna 2011 v 21:59 | Reagovat

noo toe strašně super :D uplněě ti ho závidim :DD njoo no udělám očka jako kocour vve shrekovi :D teda já to umim lííp :D ale na jednoho UČITELe to nefungovalo musel jsem se nakonec učit :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama