Květen 2011

Aktuální nálada?

25. května 2011 v 22:24 Nerubrikována
Chtěla jsem dát tohle, ale dám sem tohle, protože mě to nemožně uklidnilo..

Prostě kombinace Matta s kytarou.. k tomu flamenco..
btw. tvle dvě nové písně od nich.. zááchrana! o_o (Musegasm xDD)

Narozky se nám ale množí ^_^

16. května 2011 v 23:17 | Khirá |  Zpovědnice
No ne, já hledím, tak jako.. 5.května měl narozky Deidara, včera měl narozky Tomáš Klus, dnes je má Joseph Morgan (herec Klause >:D v Upířích denících), a zítra slaví narozky můj blog ^_^ (teda ve skutečnosti jen uveřejnění článku, jelikož pravé narozky jsme prošvihly, ty byli 9.5 :D) A to jsem ještě nezjistila všechno.. je to zkrátka nějaké nabité a asi udělám nějaký imaginární dort, protože to je prostě velká halda, aby to bylo takhle hezky za sebou! :D
Já tu poslouchám Jacka Johnsona a jsem jím přeslazená (samé cukrové písničky :D např. Belle nebo Iťs All understood) a čtu tady pravý nefalšovaný .. jak to jen říct.. prostě studuju funkci trávícího systému?! :D Ale co říct víc, než nic! :D Milí dámové a páni, slečna, která dluží tomudle blogu dárek k narozeninám (nehledě na to, že ho zanedbává a taky si prej stěžuje pořád, že díky tomu nejsou komentáře, ale já už o tom s ním nemínila zkrátka debatovat - zkuste si vést diskuzi s blogem -_-") má po dlouhé době dobruu náladu a proč?! No.. protože proto.
*začíná hrabat*
Asi proto, že protože jsem se vratíla ke studia těla, tím pádem jakože jsme zase u podstaty, že jo.
Ale nebudeme tu přece nevtipným způsobem projevovat své kreténismické stavy (které na štěstí jdou vidět jen na psaní, nikoliv na mimických svalech o.O), už tak je dost o hubu a nad zmatek, že jsem se švédama prohráli 5:2, hned na to vyhráli nad Rusama 7:4 a Fini (jehož hráčem je vynikající florbalista - takej gól nebyl k vidění po moho let př. n. l :D) to následně Švédům natřeli 6:1? Myslím.. to je to nejhorší.. když se autor článku dostane k tomu, že myslí. Jestli máte k mání nějaký vtip, sem s tím, zachraňovat situacím je libo každému :D :D (jdu spat, dobrou regenerační noc)
P.S. Může mi tu někdo říct, proč nefungují obrázkomozkovny? o_Ó

*plesk* a co teď?

14. května 2011 v 22:44 Zpovědnice
Čauki mňauki. Jde o jednu věc, kterou si chci ujasnit tímhle článkem. A půjde o.. no prostě o odmítání.
Odmítání. Já jsem to pojala tak, že se nenechám už ovládat. Chuť, která mě láká, která ukazuje růžovou budoucnost, která se pak možná naplní, ale jen "fyzicky" a ne dlouhodobě. Když to tak vezmem, tak je vlastně nemožné udržet si "něco" dlouhou dobu. No ať je to chuť jakkákoliv.
V jeden den jsem se rozhodla té chuti plnně odporovat. Vždy si říkám "až potom" ale tentokrát to bylo zpříma, plně na svou zodpovědnost. A po celý den se mi to i dařilo. Bylo jednodušší říct ne, bylo to už ze zvyku a ze znechucenství. Ale nebylo to vůbec domyšlené. K čemu mi to bude, když na druhý den to stejně překazím? A na co jsou vlastně ty pravidla? Ale v ten den jsem to brala vážně. A když jde do tuhého tak prý i "potvory" začnou utahovat kořínek (jrstli to říkám správně). Ale o tomhle když píšu, tak nejsem ve své kůži, protože to je prostě "o haluškách" či jak to říct.
No na konci dne, večer jsem sáhla po kapesníku a když už jsem ho měla u nos, v jednom phlu oka jsem zahlédla malou potvoru! Šedý malý hmyz, který pohnul tykadlem.. já jsem se tak lekla, že jsem ten kapesník odhodila a pak chvíli zkoumala a hledala to. Představte si to jako luční kobylku - akorát úplně šedou a jakoby potrhanou, znetvořenou. Ble.
No jo, ale to můžete říkat teď. Teď si myslíte že to byly halušky, i když to byly. Ale v tý chvíli, jsem tam skutečně viděla, i když poté na to kapesníku nic nebylo.
Takže tak dokáže "někdo" strašit, když to začnete brát vážně. Já jsem sice věděla, že kolikrát se do něčeho vrhnu a tzv. řečeno neuspěju (i když vlastně nemá jít o nějaký cíl), tak nikdy nikam nedojdu. Jó, to byl ten problém, ale teď už na tom nezáleží. "Jsem z toho vole nějaká zmetěná" :D . Vždycky na ničem nezáleží, ale nakonec je to stejně jinak, o tom se nedá ani debatovat. Jen mě to krapet štve :D
Je to jak kolotoč. Teď ještě líp popsat to "to". Vždycky, když jsem něco řešila, to po pár týdnech vymizelo, ale tohle se táhne delší dobu. Snad se na to pořád nezaměřovat. Ale na co jiného se teda zaměřit? Haha. A k tomu mi připadá, že škola do toho nějak moc nezasahuje, i když vlastně jo, akorát to nejde vidět, protože to je o zvyku. A o prázdninách si teda rozhodně neoddychnu (od školy).
A příští rok.. no paráda. Ale nechápu, proč tu vlastně řeším budoucnost. Asi možná proto, že budoucnost mám pěkně nalajnovanou. Mám předurčeno něco, co je jenom v něčem, co momentálně neexistuje. Jak ironizující moment. V tom to asi bude. Příliš se zaměřovat na budoucnost.. achjo čert to vem. Je to pořád o tom samém! Když to není budoucnost, tak je to starosti s myslí, a když to není to, tak je to o odmítání.. promluvil negativně vyzařující člověk.
(Mě už asi fakt pěkně hrabe, jen se prostě vykecám, takže to ignorujte)
Helé já na to asi fakt kašlu a du se zabývat hokejem :D:D

Hlášky 3. várka

2. května 2011 v 17:13 Hlášky/perličky :D
Tentokrát je to v podobě.. .anekdot? :D
Jinak je to skoro všechno z ákáčka a matiky, protože to jediné mám zapsané a to jsem si musela některé hlášky smazat, při kontrole sešitů :D

Paní učitelka Valachová vyvolá Jarka a položí mu anglicky otázku. Když Jarek neví, paní učitelka mu anglicky vyjde vstříc: "What about jam or marmelade?"
"No, třeba."
"Jarku, já ti tu dávám na výběr slova, a ty mi tu odpovíš 'no, třeba'.."

Mira Vaculík v hodině angličtiny vášnivě diskutuje s paní učitelkou, obhajuje své názory. Když skončí s větou paní učitelka mu věnuje svoj pohled: "Hm.. no vidím, že v tom máš jasno," a tím debata skončila.

Když paní učitelka okřikne děti, aby se utišili a přestali se smát, vysmátej Lukáš prohlásí: "Paní učitelko, vy nevíte, co je směšné," přičemž se to paní učitelky dotkne a chvíli na Lukáše hledí svým vražedným pohledem :D

Nikola nedává pozor a věnuje se svým záležitostem. Paní učitelka ji takhle chvíli pozoruje a poté okomentuje její stav: "A Nikola položí to pravítko, kterým teď momentálně nemá co podtrhovat a přestane dělat to, co dělá a myslet si, že je nenápadná."
(btw. ono je to možná přehozené bo to byla dlouhá věta a v orižiále jsem měla napsaný "a myslet si, že si myslím, že je nenápadná, což je nesmysl :D aby si pak někdo nestěžoval na autorský práva :D)

Mira je vyvolán, aby přečet větu a ten toho, že je vyvolaný, musí využít :D
"Do we need any jam? Můžu na záchod?"

Jarek má překládat frázi.
Učitelka: "Kdo ví."
Jarek: "Who knows."
Zdeňa zvesela: "... ten to nepoví!"
"Zdeňku!" povzdechne si učitelka.
:D

Mira s Lukášem uprostřed hodiny se baví přes celou třídu:
L: "Víš jak je vždycky v tom filmu ticho a tam jde slyšet jen ten tlukot srdce," následně předvede :D (ve chvilce ticha)
U. reaguje: "A víš jak je v tom filmu ticho a pak někdo někoho vyhodí ze třídy?"
M: "Ne."
U: "Tak to uvidíš teď."

Matika:
J: "Kde jsme?" (v učebnici xD)
U: "Jsme ve třídě, ale asi si to ještě moc nepostřehla, jak tak sleduju, Andrejko."

V hlučné třídě vykřikne užalovaný Honza:
"On zmizíkoval mojím zmizíkem!"

Jarek je zkoušen. Před tabulí šaškuje a toho si samozřejmě všimne Lukáš. Ten se směje, protahuje se, čehož si zase všimne učitelka a v domění, že se hlásil, ho vyvolá: "Ano?"
Lukáš si chvíli měří paní učitelku a poté stručně řekne: "Zabil to."
(nic moc no xDD)

Učitelka komentuje zaneprázdněnost žáků:
"Jestli se hodláte zabít, tak to udělejte tak, abych o tom nevěděla."

A teď kačiny hlášky >:D
Kača vysvětluje:
"To jé.. to jé.. toto to je."

nebo změněné.. citáty :D:
"Doma je tam, kde je jídlo," následně si směří obsah na vidličce (xD)

"Co je cizí, to je pro mě!" hrdě vykřikne.

Hele.. ale jak tak koukám, tak perličky mívají spíš učitelé, než žáci tak to nevím co pak do toho časopisu dáme jako xD
takže.. tak.