Únor 2015

Jak se má Andránek

21. února 2015 v 0:25 Zpovědnice
Andraška se má velmi výborně a je ve velmi výborném módě. Všechny její koníčky (DOSLOVA!!!!... AHHAHA) a zájmy se propojují do jednoho a v tom to vytváří velmi výbornou ... ám.. aatmosféru.
Andri žije, je zdráva a má se fakt výborně. Skoro celé dva týdny lenořila jen doma a... když přišla na praxi, nikdy ji nebylo líp, páč ačkoliv se v její sekci "zájmy" dějí neuvěřitelné věci, které jí nutí ležet na zemi uprostřed ulice udolaná štěstím a čekajíc na doktory, dokončí to právě až ty koníčci (dos- ...hgaoeahaemrhrrhe)
Všude je krásné výborné energie, lásky, vtipných vtipů, a zpětné lásky, nikdo už nebere notebóky, a všichni si jedou to svoje. Ovšem já výborně vybočuji z řad a letím si svoje. Hahaha... ha.

Nevím jak dál ocenit to, jak se můj život děje, ale bude to pokračovat ještě lépe. Příště, až se něco zase posele, jsem si jistá, že to opět bude něčí smrt, ale na to se lid připravuje celé věky.
Je tedy víc než stopro jasné, že věci ještě víc naberou ještě více supr atmosféry a na to se jen těším a nemůžu se dočkat a... a .... amorémia progresia.

*you're welcome*

Takže čusras nakrabdaz, musím spát. *bacha zase podprahovka*