Březen 2015

Jasnost myšlení potírá touhy těla

30. března 2015 v 20:56 Zpovědnice
Tak a je to tady. Další část mého života, kdy skutečně dám najevo, jak jsem šťastná (viz. předchozí článek) a na druhý den... booooooooooom.
Předešlý den se odehrával za znění opět písničky I try ok. Včera v sobotu si vstanu nějak o jedné hodiny, obvykle jdu do kuchyně, kde mám ve vedlejším pokoju kompl, babička bývá južual v kuchyni, ale tak nebyla tam, zdálo se mi, že říkala něco o kontrole. Celé odpoledne mi přijde nějak prázdné, na kontrole by nebyla tak dlouho, tak jsem si řekla nejspíš je v Hulíně. Tak jsem si začala dávat do sebe ponožky z koupelny. Tohle se neděje často, většinou je to jen v košíku, žejo. Pak někdo kolem čtyř zazvoní, ve sluchátku se ozve stréc Radek, tak otevřu a už při otevírání řeknu "No jo, ale babička není doma," ve dveřích se už objevují dvě malé holčičky, dvojčata Kája a Julinka. Tak si promýšlím, jak na bábinu budeme muset čekat, když ani nevím pořádně kde je. Nahlédnu do jejího pokoje a ona tam nakonec je, leží na posteli a spí. Ona spí, spí. Spí. Očima ji násilím zvedám hrudník pak se nejistě otočím: "Aha, no tak babička nakonec.......," řeknu Radkovi a automaticky ho pustím do pokoje dřív než dvojčata. Radek jde dovnitř. "Ona asi..." spí
"Ježiš né mami, prosimtě..."
"Ale..."
"Odveď je teď jinam prosimtě"
Jdu s dvojčatama ke mě zahrát si na klávesy. Ukazují mi, že dostali velikonoční kuřátka a zajíčky. Kája chce, abych ji ty kuřátka rozbalila. Tak se snažím ačkoliv se mi třesou ruce. Zatímco z kuchyně pořád hrála píseň I try.
Když Radek přišel a čekali jsme na jejich maminku Zitu, vysvětlil jim něco důležitého
"A babička pořád spí?"
"No víš, Kájo, babička nám umřela."
Koukám na zlatý déšť a na kuřátka a jsem naprosto klidná. Jak přijde Zita, Kája si nechá vysvětlovat, že babiččina dušička teď jde do nebíčka, ale dům stojí pořád. Po půl hodině, když se s ní rozloučí, Kája řekne
"My už jdeme pryč, a babička pořád umřela."
Pořád umřela.

Well. Bolí to. Jen na ostatní jsem až moc klidná. Možná klidná, abych jí dala najevo, že je to v pořádku odejít. Byla jsem poslední, kdo ji viděl živou a první, kdo věděl, že je už jinde and... feeling better.
At this point.. bude velice zajímavé, co se bude dít dál. Týden po jejich narozenínách. Aspoň jedna věc, že díky zatmění se jí teď líp odcházelo.
Takhle se nějak podobně teď cítím. Černý vesmír s šedým podstínem a prázdnem všude kolem.
Hmm. Tak já to řeknu naostro. Tak jak byste se asi cítili, když by vedle v pokoji odešla osoba, které stačilo tak málo pomoct.
I guess we'll never know.


jsem

27. března 2015 v 13:31 sačizeM ^__^
Jen jsem chtěla něco malého říct. Všichni máme dar. Dvě z mých nejoblíbenějších slov v angličtině jsou "blessed" a "passion". Z hrudníku se mi dere ven nepopsatelná energie.
Po té co si dokazuju, jak moc znamenám. Zde není žádné ale, je tu jen ticho a mír včetně vděku.
To by pro dnešek stačilo, jen dvě písničky for vibe a to Ain't no way a I Try . Můžete slyšet, že si jsou něčím podobné, tyhle dvě pocit jen posilují.

Maso a Ylumihnáti

20. března 2015 v 23:04 Zkušenosti s... o_O
Maso
Tak o jeho zázračných léčivých účincích se tu moc rozepisovat nebudu, protože to moc nemá cenu, každý zodpovídá za svý zdraví a za svou informovanost sám... nevědomost se neomlouvá
Před několika měsíci jsem přestala jíst maso nadobro, k čemuž jsem měla tendence cca poslední čtyři léta, ale tehdy to bylo kvůli členům rodiny a jejich jídelníčku nemožné. Teď mě k tomu nakopl ale jeden človíček a jedna stránka.... a dodal důvody, velmi, velmi závažné důvody k tomu, proč s tím přestat.
Velkou změnou ale prochází všichni, jak si všímám a ještě líp to jde vidět právě na přístupu k masu u mých rodinných příslušníků. Od té doby, kdy jsem přestala, jsem to vlastně nikomu neříkala, páč chápete ne, ty kecy atd.... jediný kdo to věděl byla máti... a ta mě vždycky respektovala v tom, aj když jsem se rozhodla jíst jen ovoce a zeleninu. Ačkoliv říkala, že měla o mě obavy v tomhle, je to na mě... a to v tu dobu bylo pořád tedy nemožné nechat masa.
Teď ale když vidím reakce tak... nějak mi to nejde do hlavy... prostě babička z Divok, tak je zarytý masysta, I swear... tak ta jen někdy klidným tónem promluví, že občas to člověku neuškodí, ale i přes tyto slova mě nechá v tom, abych si to maso nebrala, nebo mi místo toho nechá usmažit sýr... a to je... to je naprosto úžasný. Páč to toleruje!! Bábina! Z Divok!
Teď nedávno jsem slyšela přes dveře, jak se sourozenec s další babičkou baví o mě, kolik měsíců ho už nejím... a nijak jinak to nekomentovali, že by to bylo špatný... BOOM. Čím dál tím víc neuvěřitelnější. Když jsem to sdělovala máti, říkala mi, že o mě maj nejspíš ještě obavy. Ale nejvíc mi tyto dny dává zabrat máti. Ta vyrukovala s takovými názory, s kterýma jsem se ještě před pár roky nemohla s nikým dělit, páč to nikdo nepřijímal... Ale teď mi sama od sebe říkala, že si maso dává občas, že cítí, že ho teď nějak moc nepotřebuje... čím dál tím víc. A dneska ke mě přišla babička (druhá) s tím, že asi jsem měla pravdu s tím masem... není to pro to tělo to nejideálnější...a že ho moc už teď nejí. Občas si dá ale... Ty bovis energie velice dobře pomáhají, takový vliv jsem nikdy neměla. Každopádně je vidět že každý z nich o tom přemýšlel a vyvodil si to sám. Já odjakživa jedla trochu "víc" zdravě (kromě sladkostí -_-) a maso mi nějak extra nechutnalo, tak to je další pohnutka. Jsem za to ale fakt ráda.
Všem jsem řekla, že jsou sami za sebe, kdo to nezkusí, nesoudí... Božééé dec frykyn emjzin.

Iluminati
Jedna věc, která by měla být některým objasněna. To parodování všemi youtubery hledání trojúhelníku za á není vtipné za bé není náhoda za cé ale klidně se dál smějte... nevědomost neomlouvá podruhé a pokud je vám to někde nebo se nad takovými názory rozčilujete, tak tohle dál nečtěte.
Pro ty, který se v tom pohybují a ví kolik lidí to ve svých videích (obrázcích) používá. Většinou v komentářích je koncept takový, že tam někdo napíše existenci ilu. a pravidelně je zavržen... ale nijak podloženými argumenty, že neexistují. Well to je jutub komunita.
Iluminati existují a přes všechny tyhle videa jim posíláte svou energii ;) Nejvíc pravděpodobné je to, že ten dotyčný jutuber o tom neví a dělá to nevědomě. Ne vždy ale. Nevím kdo s tím začal, ale vsadila bych na to, že to bylo vymyšleno schválně, uchytilo se to žejo... Dětem se tohle musí vstřebat mozku, zesměšnit, tak oni už to budou brát automaticky jako srandu. Nejvíc mě ale dožírá, jak má hned každý jasný v tom, že opravdu neexistují. Wáu. V tom případě neexistuje nic, co vaše oči nevidí, neexistují emoce, když nejsou hmotné.
Ještě jednou, ten kdo to i nevědomě šíří, jen podporuje tuhle destruktivní manipulaci. Jenže člověk, který je ovlivňován denně a neví jak se bránit, tak ho ani nenapadne se nad tím zastavit. To je škoda. Na první pohled to tedy nejde vidět, ale má to své následky, jen nenápadné. Takže jo, zkuste se nad tím aspoň zamyslet, pro vaše dobro, rozvoj, informovanost, cokoliv... Vyhledejte si o tom víc, a nehledejte jen důvody k tomu, jak vyvrátit něco, o čem nikdo v závěru nic neví, tak raději hned zapírá, páč smích je přece jen lepší než...
Kéžby tohle bylo jediné, v čem je háček. Cokoliv se satanským námětem je špatné, ne vtipné.
Toho jsem si poslední dobou všimla u Pewdse. Nejenže tam začal srát ty pyramidy, ale on vyloženě začal někam podstrkovat obrazy ďábla atd...
V jednom jeho videu mi problikla rychle pyramida, ale ne tak rychle, v míře, v které si toho člověk všimne. Takhle probíhá podprahové... programování or.. whatever. Sakra tak už i tohle dělá ze srandy?!?!! SRSLY?
Noup. Po tom videu mě to mrzelo jak nikdá, nechápala jsem. Jak člověk s takovou energií a tak dobrým humorem... dělá něco takového... Jenže člověk s 35 miliony odběratelů má neskutečný vliv na děti, takže to není ze srandy for sure. I swear.

Snad jedinému Hoggymu to otravuje taky život a tvrdí, že to není vtipné. Ať už o tomhle ví nebo ne. Praise him.

Já jen prostě...

15. března 2015 v 3:31 Hrátky se slovy
*Bouře, která nás obklopuje ze všech stran. Jsme někde uprostřed. Je prý velká. Tady je strašné ticho, ale... cítím to. Je to všude.

**Jenže já to cítím jinak! Vždy mi záleží na tobě víc než na kýmkoliv jiným.

Začalo se stmívat, a to šero obklopovalo i mé okolí.
Pohybovalo se postupně se mnou a každým krokem se rozšiřovalo.
Do hloubky.

***Nikdy mi nic nedokazuješ. Nic vůbec nic.

Do šířky.
Život je posvátný. Život se mnou hraje nejintimnější hru, já se ale přetvařuji.

-
-
**Miluju Tě.
***Tak tohle tedy není pravda, další otázka.

Jako by bylo všude cítit jeden druh vlnění, ta samá vibrace. A natahovala se do intenzity, jak se jí zachce.
Jako dýchání pod vodou. Jako konverzace náhodných lidí z kavárny mluvící o knize Krakatit-
Ale někdy

**Jsem jako katastrofa. -smích-
***Já též. Katastrofa. -smích-
***Ale- jako nádherná katastrofa.
**Ano, jsi nádherný.

Ale někdy, někdy na to prostě nestačíte. Nestačíte s pár falešnými doklady schovanými v kabátě.
Tyhle cukrové řetězy mi drtí kůži, objevuje se mrazení po zádech. Po rukách.
A někdy je tu jen zvukový tlak.

***Tohle že je vlastnost? -smích-
**Jen prostě miluju ten fakt, že mě někdy tak moc bráníš. Ochraňuješ mě před každým. Když se mi něco nelíbí, skočíš po tom bez přemýšlení.
-
-
-smích-


Stačí tak málo v co všechno jde ten tlak předělat. Jako zvuk, který poslouchám ve vodě.

*Obrysy, které nás obklopují ze všech stran. Jsme někde uprostřed. Jsou prý normální. Zde je podivné ticho, ale... cítím je. Snaží se sem prodrat. Jsou všude.

Jako pláč přeměňující se v dojetí. Úžas jako reakce, na kterou jsem čekala tak dlouho. Jako zvony z nebes, pod kterými se skrývá další bezpodmínečné požehnání. Jako nevolnost.
Zde je podivné ticho, ale...

Přetrvávající úžas a následující zvonivý smích

-smích-
**-opětující smích-

Plodný rok 2015

14. března 2015 v 20:15 V akci
Takže jak jsem si teď ofišl pozjišťovala, tento rok vyjde nové album Radiohead, to nevím kdy a od Awolnation jsem nic moc nezjišťovala, jen vím o docela dobré song Windows.

Jenže na co čekám už od začátku roku je Florence + the Machine, její album How big how blue how beautiful vyjde 1. června s písní What kind of man. Což je... jako dobrý. :D Píseň ok, ale ten klip stojí za zmínění. Třeba v 2.42 jsem jediná s kým to hrklo?

NO, a pak tu máme miláčky Muse. Jejich album Drones vyjde o osm dní později :D Yep. To je naprosto úžasné. 8. června wtffffffffff. Já se tak těším T_T Jejich album zastupuje zatím tahle song Psycho :3

Takže o měsíc červen mám postaráno.
Wait. ":3" To je vše? Pardon, myslela jsem :3333333333333333333333333 FAq JEA
*screaming* Při pomyšlení, že je to pouze lyrics video. Damn.
Tohle je typická song od Muse jaký znám.

Takže jo. Rozhodně je se na co těšit. ahm not ready T_T

Body comparisons.

9. března 2015 v 15:32 Fotomozkovna
Až si někdy přijdete bez energie, koukněte na tyto obrázky, abyste si připomenuli, kolik živého toho ve vás je.

Kterak Andreak oznámil, že se hlásí na jezdce a chovatele koní

5. března 2015 v 23:51 Zkušenosti s... o_O
A tohle se stalo.
(někdy z dubna 2014, ale ty reakce jsou vtipné)

Chcete vědět jak všichni reagují?
Stréc půlhodinovým fejspalmem a slovy "tohle nestrávím, taková píčovina"
bábina: "Prosimtě, vždyť se koní bojíš"
učitelka: *prudká změna emocí v očích*
školní psycholožka: *Pohled ve stylu: to jako vážně? to jako tady na téhle škole?*
sestra: "Měli jsme tři roky doma koně a ty ses k němu nehnula a teď mi tvrdíš že jdeš na chovatelku koní..."
táta: Tak to je skvě... *ten o tom vlastně ještě neví...*
Pavel: "Co? A co tam chceš jako dělat?"
Fífa: *půlminutový záchvat smíchu...*
tetka: no... ten pohled je nepopsatelný

a tak dál...
Čím víc se tomu všichni diví a nedokážou to pochopit, tím víc mi ukazují, že si mám udržet tohle rozhodnutí. Čím více odporu, tím větší pravda.

P.S. No, pořád si nejsem jistá, jak se to papá dozvěděl. Ale po půl roce jsem ráda, že jsem vydržela.