Listopad 2017

Pan Mareš

22. listopadu 2017 v 0:53 V akci
Nedávno jsem narazila na člověka, který mě zaujal v jedné věci. Jelikož vědění je moc a měla by být poskytnuta všem a zadarmo (což je takej základ hahah), tak už na tom něco nevoní, když nejsou knížky zadarmo :D. Pořád u mě platí, že se nemůžu na nikoho s informacemi spolehnout úplně a u každého ať už podvědomě mi hlásek v mé gebuli říká něco jako "tak u tohodle bacha, něco na něm nesedí" a takhle to jsem měla prostě se vším, na každým mi něco nesedělo.
Nakonec ho taky někdo odhalil a já jsem si po nich foukala spálené bebínka. A čím víc jich je tím je ten poslední dokonalejší a rafinovanější. Ale neříkám, že mi to aj v něčem nepomohlo. lol tak to bych jako.. šla proti sobě. Jako.
Každýho mi musí pomluvit prostě :D Ale to nevadí. Naopak.
No každopádně jsem teda narazila na jednu.. besedu ... s Duškem (jo u něho je to zatim dobry :D u něj sem měla pochyby ze začátku) a jeho hostem Antonínem Marešem. Je to na asi 2,5 hodiny.. a ze začátku mi jako připadal.. jakože.. co to je za pána, moc se mi nezdá, vypadá nějak..... hmmm, ale jakmile se rozpovídal... mi vcelku spadla čelist. A to jako fakt. Je to borec. Takže tímhle jsem mu chtěla dát místo na blogu, páč se zdá zatím vcelku věrohodnej.
Fakt se nenechte ze začátku odradit, pokud to vypadá, že z toho nic nebude.


Prozatimní důvěru si u mě získal zaprvé tím, že na začátku upozorňuje, že cokoliv, co pronese, jsou pouze jeho názory, což je vcelku důležitý u takových, kdo mluví ke spoustě lidí, to poznamenat. Říká tím, že nehlásá absolutní pravdu, ale každý si z toho může vzít, cokoliv chce.
"I moudro přijato jako dogma, je na závadu, pokud to moudro nedokážu já vnitřně žít."
To je první menší věc, zpozornila jsem hlavně, když zmínil Rudolfa Steinera a jeho názory souhlasí s jeho "naukou", čímž si mě vlastně z tý větší části už získal :D jak dojde na Steinera, su levná no :D Páč Steinera mi taky zatim nikdo neposkvrnil :D Jediná věc, co mi na něm nesedí, je že se jeho nauka nazývá "okultismem" což.. heh mě prostě odrazuje.
Třetí věc, která to vše ucelila, bylo to, že zmínil svůj web, a k tomu dodal, že na tom webu najdeme všechny jeho knihy, které jsou zdarma ke stažení... tak jsem se radovala, že asi na něm fakt něco bude, teda včetně toho, jak mluví, což... prostě byste si museli pustit to video, abyste to pochopili D:
(Ale jinak na netu jsou ty knihy v shopech za keše takže mě tim zase to.. ale tak když už je má na tom webu)
Taky tam zmiňoval, kdy bude mít seminář, že bude trvat dva nebo kolik dní a řekl, že ten je taky zadarmo (to už sem byla jako paf)

Tak mě napadá, že vlastně na tom dost záleží, komu vložíme svou důvěru (jaký myšlence, jakému názoru), žejo.
To možná přeháním, ale u člověka, co nechce nic za přednášky a vypadá to, že to bude nabitý vědomostmi... toho je třeba si cenit. To se jen tak nevidí.

Znamení zvěrokruhu

2. listopadu 2017 v 19:49 Zkušenosti s... o_O
Většinou to každý má tak, že ví, že se v nějakém měsíci narodil a každý měsíc má přiřazený znamení, které má vlastnosti a které osobu ovlivňují. A jsou pro každého horoskopy na každý den, na rok, partnerské horoskopy... bláblá. A většinou ty denní horoskopy jsou bláboly a nesedí to. Prostě jsou na nebi hvězdy, a co v nich je vyluštijou nějací věštci. Tohle jen tak, co jsem o tom odjakživa věděla já :D.
Věděla jsem, že je to složitější, ale to umí jenom ti astrolozi přece.

Možná jsem se trochu spletla...poněvadž astrologie není vůbec složitá.. je mnohem mmmmmmnohem složitější na to, abych ji mohla označit slovem "složitá".

Například, věděli jste, že nemáte jen jedno jediné znamení, ale hned několik, které určuje vaši povahu? :D Já teda ne.
Měla jsem prostě pocit, že jelikož jsem se narodila v měsíci listopadu, tak jsem štír a všichni narození v tom stejném měsíci mají tedy velmi podobné vlastnosti jako já. A tím to haslo. Jenže člověk se narodí do stejného měsíce, a druhý člověk se narodí hned na druhý den a může to mít úplně jinak, protože v ten den měl jinak postavený ostatní planety. A ke každé planetě se přiřazuje jedno znamení. Čili každé planetě vládne jedno znamení.
Vlastně to dává smysl, že jo .DD No shit.
Jenže takhle do hloubky jsem o tom vubec nepřemýšlela.

Takže ne, nedefinuje mě jen jedno jediné znamení. Ale ono je to ještě trochu složitější a já jsem v tomhle teprve na úplném začátku, ještě před startem, takže možná to blbě napíšu, fakt je tam toho hodně .D
Je postavení planet, pak znamení, a pak tu jsou ještě... Domy. To je novinka pro mě.
Jednoduše řečeno (okopčeno z gůglu)
Planety ukazují, co se děje,
Znamení ukazují, jak se to děje,
Domy ukazují, kde se to děje.
No... domům se pro dnešek vyhnu. Pro své vlastní dobro 8)