Pan Mareš

22. listopadu 2017 v 0:53 |  V akci
Nedávno jsem narazila na člověka, který mě zaujal v jedné věci. Jelikož vědění je moc a měla by být poskytnuta všem a zadarmo (což je takej základ hahah), tak už na tom něco nevoní, když nejsou knížky zadarmo :D. Pořád u mě platí, že se nemůžu na nikoho s informacemi spolehnout úplně a u každého ať už podvědomě mi hlásek v mé gebuli říká něco jako "tak u tohodle bacha, něco na něm nesedí" a takhle to jsem měla prostě se vším, na každým mi něco nesedělo.
Nakonec ho taky někdo odhalil a já jsem si po nich foukala spálené bebínka. A čím víc jich je tím je ten poslední dokonalejší a rafinovanější. Ale neříkám, že mi to aj v něčem nepomohlo. lol tak to bych jako.. šla proti sobě. Jako.
Každýho mi musí pomluvit prostě :D Ale to nevadí. Naopak.
No každopádně jsem teda narazila na jednu.. besedu ... s Duškem (jo u něho je to zatim dobry :D u něj sem měla pochyby ze začátku) a jeho hostem Antonínem Marešem. Je to na asi 2,5 hodiny.. a ze začátku mi jako připadal.. jakože.. co to je za pána, moc se mi nezdá, vypadá nějak..... hmmm, ale jakmile se rozpovídal... mi vcelku spadla čelist. A to jako fakt. Je to borec. Takže tímhle jsem mu chtěla dát místo na blogu, páč se zdá zatím vcelku věrohodnej.
Fakt se nenechte ze začátku odradit, pokud to vypadá, že z toho nic nebude.


Prozatimní důvěru si u mě získal zaprvé tím, že na začátku upozorňuje, že cokoliv, co pronese, jsou pouze jeho názory, což je vcelku důležitý u takových, kdo mluví ke spoustě lidí, to poznamenat. Říká tím, že nehlásá absolutní pravdu, ale každý si z toho může vzít, cokoliv chce.
"I moudro přijato jako dogma, je na závadu, pokud to moudro nedokážu já vnitřně žít."
To je první menší věc, zpozornila jsem hlavně, když zmínil Rudolfa Steinera a jeho názory souhlasí s jeho "naukou", čímž si mě vlastně z tý větší části už získal :D jak dojde na Steinera, su levná no :D Páč Steinera mi taky zatim nikdo neposkvrnil :D Jediná věc, co mi na něm nesedí, je že se jeho nauka nazývá "okultismem" což.. heh mě prostě odrazuje.
Třetí věc, která to vše ucelila, bylo to, že zmínil svůj web, a k tomu dodal, že na tom webu najdeme všechny jeho knihy, které jsou zdarma ke stažení... tak jsem se radovala, že asi na něm fakt něco bude, teda včetně toho, jak mluví, což... prostě byste si museli pustit to video, abyste to pochopili D:
(Ale jinak na netu jsou ty knihy v shopech za keše takže mě tim zase to.. ale tak když už je má na tom webu)
Taky tam zmiňoval, kdy bude mít seminář, že bude trvat dva nebo kolik dní a řekl, že ten je taky zadarmo (to už sem byla jako paf)

Tak mě napadá, že vlastně na tom dost záleží, komu vložíme svou důvěru (jaký myšlence, jakému názoru), žejo.
To možná přeháním, ale u člověka, co nechce nic za přednášky a vypadá to, že to bude nabitý vědomostmi... toho je třeba si cenit. To se jen tak nevidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama