Leden 2018

Znamení zvěrokruhu 2. část

27. ledna 2018 v 12:45 Zkušenosti s... o_O
Strašně moc bych se chtěla posunout o pár stupínku výš, jenže to prostě nejde tak rychle, ale zase jsem objevila pár zajímavostí... Ještě mi zbývá Jupiter, Saturn, Neptun Uran a Pluto a kdovíco ještě. I když jsem to neměla v plánu, ale mohla bych to dodělat když už. Ale to teď nechme stranou a podívejme se trochu na mé zobrazení horoskopu.

V horoskopu se vlastně každá vlastnost a proč a jak jednáte dá vysvětlit. I ten nejmenší detail.
Né že by byla nějaká potřeba si vysvětlovat každou věc horoskopem. Nebo že by to člověk vyhledával a ptal se.

Ale jak jsem si tak o něčem četla, tak mi docvaklo aha, tak tím se vysvětluje tohle. A tímhle zas tohle a došlo mi, že některé vlastnosti tak mám "předurčený" (jak blbý slovo). Poněvadž jsem se s tím třeba trápila a nechápala proč taková jsem. Nevěděla jsem odkud se to bere. A nebo co to vůbec přesně je. Vlastně je to takové neurčité, neuspořádané. Díky tomu zjištění si člověk uvědomuje sebe sama a líp se chápe. Najednou to do sebe zapadá.

Jakmile jsem začala mít trochu přehled v astrologii, tak... to šlo vlastně takhle. Samotný Štír na mě moc neseděl, pak se to vysvětlilo. Ale předtím jsem nevěděla, co tam nesedí. Luna v Rybách, to je to co jsem hledala! Takhle prostě věci dávaly víc smysl, ale pořád jsem potřebovala vysvětlit spoustu věcí.

A jsou tři věci, které se mi vysvětlili a zapadá to do sebe.

Paví oko

2. ledna 2018 v 22:00 Nerubrikována
Celou tu dobu, co jsem pozorovala svět, jsem měla snahu o "nedotknutelnost". Či neosobnost. Snažím se svět pochopit. S klidem přijímat jeho lehké jemné náznaky. Někdy skončím s pohledem do měsíce.

Možná nepotřebuje pochopit, stačí uchopit ho. Ale většinu času to po té vzdám.
Zatímco mysl pořád dokola hoří bílými plameny a pak se znovu z popele zrodí do černobílých kreseb, které se pořád rozširují do složitějších, ale tak jemně, že nerozpoznávám, jaká barva to je.
Možná to přece není jen černá.

A pak to většinou zase vzdám.
Vše už tu zaznělo, ale možná je důležitější, jak jsem to vůbec vyjádřila?
Něco se ale změnilo.
Tečky začínají být barevné.